• Location: Washington, Connecticut, New York 11213, US
Omega Skin Labs.

HAKKIMIZDA

Omega Laboratuvarları Kozmetik Şirketi 2019 Yılında Denizli’de kurulmuştur.  Ar-ge yatırımları, Üretim teknolojisi, sürekli inovasyon felsefesi ve müşteri odaklılık düşüncesini benimseyen, bugün ve gelecekte daha sağlıklı ve fonksiyonel ürünler ve hizmetler geliştirme hedefinde olan ve %100 Türk sermayesi ile faaliyet gösteren üretici firmadır.

Omega olarak 2019 yılından itibaren kişisel bakım ve dermokozmetik sektörlerinde uzman ekibimiz ile birlikte sürdürülebilirlik esasıyla piyasaya kaliteli, yenilikçi ve tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştirerek son teknoloji ve hijyenik koşullarda, Avrupa standartlarında üretim yapmaktayız.

Omega Laboratuvarlarında kalite en büyük önceliktir. Ulusal ve Uluslararası kalite standartları gözetilir ve akredite kuruluşlardan alınmış Gıda ve Kozmetik Ürün Helâl Sertifikası ile Sağlık Bakanlığı GMP Sertifikası ve ISO 9001, ISO 14002, ISO 22716, ISO 14001, sertifikalarına sahip bir şirket olarak üretimlerimizi en üst standartlarda yapmaktayız.

Üretim tesisimizde üretilen hiçbir ürün

hayvanlar üzerinde test edilmez.

Why Choose Us?

Our Success Journey Choose We can Provide.

Mauris ut enim sit amet lacus ornare ullamcorper. Praesent placerat neque eu purus rhoncus, vel tincidunt odio ultrices. Sed feugiat feugiat felis. Curabitur posuere tristique mauris non blandit. Sed consectetur venenatis enim, vitae vestibulum ipsum tincidunt in. Fusce et nulla vulputate, pellentesque leo non, bibendum orci.

Improving Your Health

Trust Shared Purpose

Better Health Outcomes

Empowered to Change

Innovations In Vaccines

Strict Quality Practices

Exploring Anatomy Member

Helpful Advice

Quality Assurance

Reliable Experts

Unique Technologies

What Client Says?

Nam porta sit amet orci eu finibus. Quisque vehicula arcu tortor, nec posuere leo dapibus eget. Aenean eu dignissim ligula, non tristique enim.

CONTACT US

Let’s Work Together! Book your visit.